Služby

Já se postarám o každý detail vašeho dne, tak aby jste si vy mohli vytvořit vzpomínky.

EXKLUZIVNÍ PLÁNOVÁNÍ

Za oponou vysněné svatby je spousta příprav a práce. Od výběru svatebnho místa, barevné palety až po výběr těch nejlepších dodavatelů. Aby byla svatba perfektní, ráda se o vše postarám a budu s vámi od vašeho zasnoubení až po váš velký den. Svěřte se do rukou někomu, kdo s vámi bude přípravy opravdu prožívat a kdo vám pomůže najít vaši cestu a styl. Není důležité zda bude vaše svatba velká či malá, tradiční či netradiční. Já se postarám aby byla dokonalá a odrážela vás dva. Každý rok přijímám jen omezené množství svateb, tak abych se mohla snoubencům věnovat na 100% a s láskou. Mým cílem je starat o ty vybrané a věnovat se všemu do posledního detailu, protože já jsem detailista.

MEETING

Poznáme se a dáme si spolu šálek kávy a vy mi řeknete jaký je váš sen. Podíváme se spolu na místa, kde se svatební sny dají plnit a řekneme si, jak vám je mohlu splnit já.

MOODBOARD

Připravím pro vás inspirační prezentaci, kde uvidíte jak by svatba měla vypadat a působit. Jaké barvy a prvky se tam budou ukazovat a povíme si, jak chceme, aby svatba působila na vás a vaše hosty. Zabývám se každým detailem a tak tam najdete všechny důležité věci, které celou svatbu utváří.

ROZPOČET

Připravím vám orientační svatební rozpočet, aby jste měli vše pod kontrolou. Poté budeme s vaším budgetem efektivně pracovat v rámci příprav a budeme vše postupně aktualizovat na základě výběru jednotlivých dodavatelů. Vím, že vždy společně najdeme to správně řešení.

PRODUCTION

Zašlu vám seznam mých nejlepších a prověřených dodavatelů s kterými mám dlouholeté zkušenosti. Protože vaši svatbu tvoří každý z nich a musíme být silný tým abychom mohli připravit něco skvělého a stylového. Zkušenosti a správná volba je klíčem k výsledku. Připravíme objednávky, zajistíme podklady pro produkci a vy se můžete jen těšit.

DESIGN

Styl a detaily se postupně v průběhu příprav rozpracovávají. Nápady a krása přichází postupně a je to proces umění, který nelze uspěchat. Já jsem veliký detailista a miluji každy styl a tak se nebojte si říct co chcete vy.

TIME PLAN

Připravím pro vás časový harmonogram dne, aby jste věděli od začátku až do konce co se bude kde připravovat a kdo má jakou ten den úlohu. Společně projdeme průběh svatbeního dne, aby i vy jste si byli jistí co vás čeká a mohli jste s klidem jít uličkou k oltáři.

COORDINATION

Budu tam s vámi já a Julie, postaráme se aby vašim hostům nic nechybělo.